г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Виправлення прикусу

Виправлення прикусуНажаль, не всі з нас можуть похвалитися ідеально рівними та красивими зубами. А якщо бути точними, то лише дехто. Адже, за статистикою, неправильний прикус спостерігається більш ніж у 90% людей. І кожному третьому з них потрібна медична допомога.

Адже, що таке неправильний прикус? Це не тільки естетична проблема, у вигляді кривих зубів, але й причина виникнення різних захворювань зубів і ясен. Отже, виправлення прикусу просто необхідне. Причому, чим раніше буде проведене лікування, тим краще. Тому, перший візит до ортодонта бажано зробити ще у віці 5-6 років.

Однак якщо Ви вже давно вийшли з дитячого віку - не біда. Дане лікування проводиться, як у дітей, так і у дорослих. Різниця полягає лише в методах. Оскільки у малюків, зазвичай, виправлення прикусу досягається за рахунок застосування спеціальних знімних пластин. А для лікування дорослих пацієнтів використовується найпрогресивніший метод стоматологічного лікування - брекет-системи. Причому, за допомогою брекетів стало можливим скоригувати положення зубів з точністю до міліметра і досягти прекрасного косметичного та профілактичного ефекту. Оскільки виправлення прикусу дає нам не тільки здоров’я, але й гарну посмішку.

Однак це, безсумнівно, вимагає часу та, найчастіше, чималого. Проте, як показує практика, воно того варте. Адже що таке виправлення прикусу?

Виправлення прикусу - це краса, здоров’я та звільнення від комплексів.