г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Імплантація зубів

Імплантація зубівІснують різні причини, через які людина може втратити зуб. Однак якщо це сталося, необхідно усувати подібний недолік у максимально стислі терміни. Адже крім естетичної привабливості, є ризик втратити сусідні, поки ще здорові зуби, що в подальшому може призвести до деформації усієї щелепи. Перспектива, абсолютно невтішна. Проте усе, як мовиться, у наших руках.

Сучасна стоматологія пропонує чудовий спосіб вирішення даної проблеми. І це імплантація зубів. Причому, такий вид протезування має цілий ряд переваг перед своїми попередниками - мостами та коронками.

По-перше, відновлений подібним чином зуб, нічим не виділяється із загального ряду. Тому Ваша таємниця залишиться прихованою від сторонніх.

По-друге, імплантація зубів - це єдина процедура, що не завдає шкоди сусіднім зубам. Тобто, немає необхідності їх сточувати та піддавати іншій деформації.

Ну і, по-третє, оскільки даний вид протезування передбачає вживлення імпланта, безпосередньо у кістку, надійність його фіксації не викликає сумнівів. А це позбавить Вас від непотрібних переживань і додасть впевненості Вашій посмішці.

Як бачимо, імплантація зубів є відмінним рішенням для сучасної людини. А тому, якщо для Вас стала актуальною проблема протезування, зверніть увагу на цей варіант. Повірте, результат того вартий.

Імплантація зубів - кращий спосіб відновлення зубного ряду!