г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Імплантація зубів у розстрочку

Імплантація зубів у розстрочкуВипадання зубів в зрілому віці свідчить про те, що людина піддається сильному захворюванню або ж не вчасно лікує свої зуби. Стоматологи попереджають своїх клієнтів про небезпеку випадання зубів при неправильному підході до лікування. Більшість клієнтів звертаються до стоматолога, коли врятувати хворий зуб вже неможливо. Якщо це сталося несподівано для клієнта і він не відкладав гроші на лікування, у нього є можливість скористатися послугою «імплантація зубів в розстрочку».

Приватна стоматологічна клініка «Віровіт» проводить лікування своїх пацієнтів завжди вчасно і клієнт ніколи не йде від нас з невирішеною проблемою. У нас є діюча і унікальна послуга – імплантація зубів в розстрочку, завдяки якій, пацієнт назавжди забуває про хворі зуби.

Все частіше наші пацієнти говорять про те, що лікувати зуби стало дорого, і відразу оплатити всю суму не завжди надається можливість. Когось із пацієнтів випадіння зуба застало зненацька і потрібної суми не знайшлося в гаманці. Але як же радіють наші відвідувачі, коли вони чують, що у нас можна зробити імплантацію зубів в розстрочку.
Ми з розумінням ставимося до наших клієнтів, так як в даний час дуже важко оплатити всі послуги відразу. Деяким пацієнтам потрібно зробити відразу кілька термінових стоматологічних робіт, і тоді, щоб не засмучувати клієнта, ми пропонуємо зробити імплантацію зубів в розстрочку.
В основному, клієнти позитивно ставляться до такого виду послуг, тому Вам не варто боятися слова «кредит» або «розстрочка». Ми все робимо заради здоров'я Ваших зубів. Імплантація зубів в розстрочку є дуже поширеною послугою серед безлічі клінік, і ми не перші, хто її пропонує. Але розглянувши наші ціни, Ви напевно зробите позитивний вибір щодо лікування зубів у нас.

Приватна стоматологія «Віровіт» бажає здоров'я Вам і Вашим зубам. Але якщо у Вас є певні труднощі у фінансовій сфері, і Вас терміново потрібна допомога лікаря, скористайтеся послугою «Імплантація зубів в розстрочку» у нас.