г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Лікування пародонтиту

Ось уже 10 років, стоматологічна клініка «Віровіт» успішно застосовує систему Вектор (Vektor), для комплексного лікування пародонтологічних захворювань різних ступенів тяжкості. Виробник - фірма DURR DENTAL (Німеччина).

Обов’язковою умовою для проведення лікування пародонтологічних захворювань, використовуючи цю методику, є повна санація порожнини рота, що включає в себе:

  • лікування карієсу;
  • лікування ускладненого карієсу;
  • лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота;
  • раціональне протезування;
  • шинування рухомих зубів I, II ступеня.

Унікальна безконтактна ультразвукова Вектор-методика лікування пародонтиту та гінгівіту тепер доступна кожному!

ультразвукова Вектор-методика лікування пародонтитуНа сьогоднішній день, це єдина у світі технологія, що дозволяє за одне відвідування, абсолютно безболісно звільнити поверхню зубів і коренів від підясневого каменю, грануляцій, бляшок, ендотоксинів і бактерій. Через насадку наконечника ультразвукові коливання, частотою 25000 Гц. передаються на гідрооболонку зуба, звільняючи корінь від токсичних нашарувань. Стоматолог може працювати контрольовано та атравматично у кишенях глибиною понад 5,8 і навіть 11 мм. Найдрібніші частинки гідроксилапатиту оптимізують лікування та знижують чутливість зубів.

Професійна гігієна

Vector Scaler має в якості ультразвукового "мотора" шість п’єзокерамічних дисків, тоді як звичайні скейлери - тільки чотири. Завдяки цьому інструмент дає примноження енергії, якої достатньо навіть для видалення найстійкіших зубних відкладень. Він відповідає найвищим стандартам професійного чищення зубів. Одночасна подача полірувальної суспензії Vector Fluid Polish дозволяє зберегти та відполірувати чутливі ділянки поверхні зубів. Великою перевагою Вектор-обробки є, також, відбілювання зубів без пошкодження емалі та використання хімічних реагентів.

Вектор-методика спрямована на етіологію захворювання, дозволяє уникнути хірургічного втручання, зберегти зуби здоровими та зробити Вашу посмішку сліпучою!