г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Стоматологія на Лепсе

Стоматологія на ЛепсеУ Києві представлено значну кількість стоматологічних клінік, серед яких є як державні, так і приватні. Але в дійсності, більшість з них не дають практично ніяких гарантій по лікуванню, а список їх послуг зводиться тільки до пломбування та косметичних послуг, на зразок професійного чищення і відбілювання зубів. Але тільки не в тому випадку, якщо Ви звернетеся в стоматологію на вул. Лепсе.

Наша стоматологія на Лепсе - це один з двох центрів нашої клініки «Віровіт», яка професійно займається стоматологією у всіх її напрямах. Наприклад, у нас Ви можете пройти лікування пародонтиту, пройти лікування або навіть замовити протезування або імплантацію, в залежності від Ваших побажань. І це далеко не повний список послуг, які Ви знайдете в стоматології на вулиці Лепсе, так як ми намагаємося постійно розширювати наші можливості.

На відміну від безлічі інших закладів, стоматологія на Лепсе - це надійна клініка, яка використовує тільки передові методи лікування і співпрацює з одними з кращих лікарів в місті, тому нас і вибирають більшість клієнтів.

Перш, ніж на Лепсе відвідати стоматологію, ми рекомендуємо Вам записатися, щоб не витрачати багато часу на чергу. Зробити це можна за телефоном або прямо на сайті, замовивши дзвінок або поставивши запитання у спеціальній формі зліва.
Ми завжди намагаємося робити всі ціни на послуги в стоматології на Лепсе, максимально доступними, щоб будь-який пацієнт міг відвідати нас. Але крім цього, ми також пропонуємо і цілу систему знижок, яка може Вас приємно порадувати.