г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Про нас

Клініка «Віровіт» вперше відкрила двері для своїх пацієнтів у 2002 році у м. Києві на вул. Гарматній, 36 та незважаючи на високу конкуренцію у даному регіоні, а також завдяки професіоналізму наших співробітників і лікарів, дуже швидко завоювала популярність серед населення.

На сьогоднішній день до нас приїздять на профілактику та лікування пацієнти з усіх кінців м. Києва. Крім того, високо оцінили роботу наших лікарів громадяни Азербайджану, Грузії, Росії, Чехії, Швейцарії, Німеччини та Великобританії. Секрет успіху нашої клініки полягає у грамотному підборі кадрів, помірній ціновій політиці, індивідуальному підходу до кожного пацієнта та найвищій якості послуг, що надаються.

Стоматологічна клініка Клініка «Віровіт» Стоматологічний кабінет

Усі лікарі стоматологічної клініки «Віровіт» дипломовані фахівці першої та вищої категорій, що мають за своїми плечима багаторічний досвід роботи, постійно підвищують свою кваліфікацію на різних семінарах, практикумах і конференціях.

У 2011 році у м. Києві за адресою Оноре де Бальзака 55-б відкрилася друга клініка «Віровіт», яка має прекрасну матеріально-технічну базу та висококваліфікованих фахівців, що полегшить надання будь-якої стоматологічної допомоги, у першу чергу жителям лівого берега.

Ми завжди будемо раді Вам! Пам’ятайте, найнадійніші інвестиції, це інвестиції у ваше здоров’я.