г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Лікування зубів в кредит

У Києві лікування зубів в кредит є досить новою послугою, але зважаючи на зростання цін на всі іноземні матеріали, використовувані для лікування, така послуга є досить популярною. Адже далеко не всі клієнти мають бюджет для того, щоб провести всі необхідні стоматологічні процедури за один раз, але при цьому багато пацієнтів потребують цього.
В кредит лікування зубів сьогодні представлено у кількох клінік, але далеко не всі вони є дорогими або елітними. Наприклад, в нашу клініку часто звертаються клієнти, які хочуть отримати недороге лікування зубів, і кредит в такому випадку є одним з оптимальних рішень, адже загальна ціна розбивається на кілька платежів, що робить можливим навіть проведення комплексних процедур.

Наше лікування зубів в кредит сьогодні достатньо популярне, адже багато клієнтів звертаються до нас за комплексним лікуванням. Однак, ми можемо запропонувати клієнтам ще й можливості по лікуванню без кредитування, якщо вони хочуть відразу оплатити всю вартість проведених процедур.

Ми не перші, хто запропонував проводити лікування зубів через кредитування, але перелік наших можливостей, а також гнучкі умови роблять нашу клініку одним з кращих варіантів для практично будь-якого клієнта. Тому до нас регулярно звертаються пацієнти зі всього міста, які хочуть отримати професійну допомогу.
А для того, щоб оформити у нас в кредит лікування зубів, Вам слід лише подзвонити і обговорити зі співробітниками всі деталі проведення майбутньої медичної допомоги, або Ви можете відразу приїхати до нас. І в такому форматі наш лікар проведе огляд і повідомить точну вартість проведення робіт, що буде найкращим рішенням для практично будь-якого клієнта.