г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Вилікувати зуби в розстрочку

Вилікувати зуби в розстрочкуЛікування зубів – справа, котра не терпить зволікання. Якщо з'явилася якась проблема, потрібно відразу ж відправлятися до стоматолога і вирішувати її. Інакше все можна запустити до такої міри, коли вже просте пломбування не допоможе. Чим довше відтягується похід до стоматолога, тим дорожче потім обходяться його послуги.

Як і все хороше, якісні пломби, імпланти, протези коштують досить дорого. Тому багато людей з проблемами і не йдуть відразу в клініку, відкладаючи гроші на лікування. Адже не хочеться ставити аби яку пломбу або ходити з найдешевшим протезом із залізними зубами. А на хороші матеріали не у всіх і не завжди є в гаманці достатньо грошей. На щастя, зараз в Україні можна вилікувати зуби в розстрочку. Це нова тенденція, яка тільки з'являється в нашій країні. Завдяки цьому сучасному віянню пацієнти стоматологічних клінік мають можливість не чекати заробітної плати, фінансової допомоги від друзів і родичів, виграшу в лотерею і таке інше. Вилікувати зуби в розстрочку можна поки тільки в деяких клініках. У Києві такий сервіс доступний в стоматології Віровіт.

Бажаєте вилікувати зуби в розстрочку? Тоді приходьте в Віровіт!

Якщо дорослий ще може потерпіти біль або незручність через дефекти зубного ряду, то для дитини терпіти таке досить складно. До того ж, відкладання вирішення проблем з дитячими зубами на невизначений термін може привести до дуже серйозних небажаних наслідків. Добре, що зараз можна дитині вилікувати зуби в розстрочку. Це прекрасне рішення для люблячих і дбайливих батьків, для яких здоров'я їх чада небайдуже. Навіть якщо є фінансові труднощі, не потрібно мучити дитину і чекати, коли з'являться в достатній кількості гроші. В розстрочку вилікувати зуби дитині, якщо іншого виходу немає, - це найкраще рішення, яке можна придумати в такій ситуації.

У клініці нашій можна вилікувати зуби в розстрочку. Записуйтеся на прийом і приходьте!