г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Стоматологічні послуги

Стоматологічні послугиУсі ми, звичайно, знаємо, як важливо стежити за станом зубів і ротової порожнини. Багато хто навіть знає, що профілактичний огляд у стоматолога необхідно проходити кожні 6 місяців. Проте, як правило, ці знання залишаються суто теоретичними. А відвідування лікаря відкладається до останнього. І усе через панічний страх, як перед людиною у білому халаті, взагалі, так і перед стоматологом, зокрема.

Винні у тому, звичайно, міфи з минулого. Адже стоматологічні послуги радянського періоду були жахом не тільки для дітей, але і для дорослих. Однак часи змінюються.

Сучасні стоматологічні послуги - це прогресуючі технології та впровадження нових розробок у галузі медицини. Тепер лікування, видалення, та що там говорити, навіть укол анестезії - абсолютно безболісні.

Більшість стоматологічних клінік докладають усіх зусиль, щоб допомогти пацієнту подолати душевний дискомфорт і страх перед стоматологом. Адже, по суті, будь-які стоматологічні послуги не страшніші, ніж відвідування, наприклад, масажиста або перукаря – їх же ми не боїмося. А кінцева мета така ж - стати здоровішими та красивішими. Стоматолог же не тільки лікує та видаляє зуби - сучасні технології дозволяють також відновити, вирівняти та відбілити їх. А, значить, зробити нашу посмішку неперевершеною.

Тому, давайте поступово забувати про пережитки минулого. І долучатися до цивілізованих країн. А значить, регулярно відвідувати стоматолога.

Адже стоматологічні послуги - це краса та здоров’я наших зубів.