г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Вставити зуби у розстрочку

Вставити зуби у розстрочкуВ даний час переважна більшість людей звертається до лікаря з проблемою випадіння зубів. Рішенням даної проблеми є вставка імплантату або протезування. З огляду на складність і делікатність цієї міні-операції, вартість на таку послугу може бути високою. Але у клієнта. в будь-якому випадку, є можливість вставити зуби в розстрочку. Ця послуга діє майже в кожній стоматології і широко разповсюджена і на інші медичні послуги.

Клініка "Віровіт" завжди шанобливо ставилася до своїх пацієнтів, тому, щоб клієнт зміг продовжити своє лікування, ми пропонуємо йому вставити зуби в розстрочку.

Така послуга дуже поширена за кордоном, її також широко практикують і в нашій країні. У зв'язку з різним фінансовим статусом населення, вона користується популярністю і великим попитом. Вставити зуби в розстрочку стало можливо кожному, хто звернутися в нашу клініку за допомогою.
Ми, як ніхто інший, розуміємо, наскільки важко здоровій і громадській людині залишитися без передніх зубів. Це не тільки створює неприємне враження у оточуючих, але і створює чималий дискомфорт в розмові і під час прийому їжі самому пацієнту. В такому випадку Вам слід терміново вставити зуби в розстрочку. Вам ні в якому разі не потрібно чекати, поки накопичитися потрібна сума.
Більшість пацієнтів соромляться своєї фінансової труднощі і тому не поспішають йти на прийом до стоматолога. Ймовірно, такі люди і не знають, що можна вставити зуби в розстрочку. У нашій стоматології ця послуга існує давно і нею користуються багато людей, які радять її і своїм друзям чи рідним.

Стоматологічна приватна клініка "Віровіт" бажає вирішити Вашу проблему випадіння зубів. Не соромтеся Вашої проблеми, ми прекрасно розуміємо Ваше становище. Пропонуємо Вам вставити зуби в розстрочку саме в нашій клініці. Тут Ви знайдете турботу, а Ваше лікування буде проходити в приємній атмосфері.