г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Поставити зуби в розстрочку

Поставити зуби в розстрочкуПоставити зуби в розстрочку стоматологи нашої клініки рекомендують кожного пацієнта в тому випадку, якщо сума за виконані роботи зараз не може ним виплатитися. Така послуга дуже зручна, так як дає можливість нашим пацієнтам не відкладати своє лікування, а відразу продовжувати всі необхідні процедури. Якщо у Вас не вистачило фінансів, які Ви взяли з собою, Вам буде запропонована така послуга.

Поставити зуби в розстрочку є необхідністю для людей похилого віку, чиї доходи можуть бути дуже обмеженими. Ми подбали про те, щоб нашими послугами було зручно користуватися всім без винятку. Наші стоматологи здійснять всі необхідні послуги, навіть якщо у Вас немає з собою повної суми для розрахунку. Ви завжди можете скористатися виплатою частинами.

Поставити зуби в розстрочку можна в клініці «Віровіт» на Троєщині. Якщо Ви проживаєте в цьому районі, то Вам напевно, відома вулиця Оноре-де-Бальзака. Ви зможете без труднощів дістатися до нас і Вас обслужать без довгих черг. Приходьте до нас в будь-який час, коли це знадобиться. Перевірка стану зубів повинна здійснюватись стоматологами раз на пів року, а саме лікування призначає вже сам лікар.
Якщо Ви зараз не маєте достатньої суми грошей на здійснення якоїсь стоматологічної послуги, спробуйте поставити зуби в розстрочку в будь-якій клініці, яка зможе надати таку послугу. Ми впевнені, що така послуга буде для Вас дуже корисною і зручною.
Не потрібно соромитися Вашого фінансового становища, нічого не роблячи по відношенню лікування зуба. Ви можете поставити зуби в розстрочку, без наявності повної суми в нашій клініці.
Що може бути краще, коли медперсонал в клініці розуміюче відноситься до кожного пацієнта, дозволяючи йому розплачуватися таким способом, яким йому було б зручно? Клініка «Віровіт» зможе поставити зуби в розстрочку Вам і Вашим знайомим.