г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Лікування зубів і протезування в кредит

Лікування зубів і протезування в кредитЛікування зубів і протезування в кредит в Києві пропонує стоматологічна клініка «Віровіт». Наші послуги дуже затребувані і популярні, тому ми зможемо гідно Вас обслужити. Протези, імпланти, вініри та інші послуги з корекції та лікування зубів ми надаємо клієнту в розстрочку або в кредит.

Якщо Ви бажаєте детальніше дізнатися, що собою представляє лікування зубів і протезування в кредит в нашій клініці, проконсультуйтеся з лікарем-стоматологом. Така послуга дозволяє зробити всі необхідні дії з лікування та протезування, а згодом у Вас є можливість частинами або повністю погасити кредит.

Лікування зубів і протезування в кредит відбувається не на таких умовах, як в банках. Ми не накладаємо комісію на кредитні кошти, які Ви використовували. Ви виплачуєте безвідсотковий кредит у визначений термін. Такий метод виплати підійшов багатьом нашим пацієнтам, і вони з вдячністю відгукуються про нашу клініку.
Ми, як дбайливі і небайдужі люди, прекрасно розуміючи ситуацію з зарплатами в нашій країні, пропонуємо свої послуги на умовах кредиту. Пацієнти, які  пройшли лікування зубів і протезування в кредит, дуже задоволені і кажуть, що послуга дійсно зручна і виручає.
Якщо справа стосується Вашого здоров'я, то Ви не повинні довго думати, скористатися кредитом чи ні. Тим більше, лікування та протезування зубів в кредит ніколи не зашкодить тим людям, які в даний момент очікують зарплату або ж коли їх виплати затримуються.
Не потрібно думати, що використання кредиту - це щось таке, з чим краще ніколи не зв'язуватися. Лікування зубів і протезування в кредит надається тим людям, які мають постійний дохід, але в даний момент потребують відстрочення розрахунку.