г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Чи можна зробити зуби в розстрочку

Чи можна зробити зуби в розстрочкуЧи можна зробити зуби в розстрочку в нашій клініці? Відповідь: так! Ми пропонуємо нову систему розрахунку з нами усім клієнтам, які цього потребують. Таким чином, за останній рік значно зріс рівень довіри до нашої клініки, і клієнти спокійно можуть завершити курс лікування свого зуба. Часткова виплата суми за лікування - це підходяща послуга для людей, які не мають постійних доходів, або ж коли їхні доходи дуже малі.

«Віровіт» не робить ціни на свої послуги високими. У нас може обслуговуватися кожен, хто забажає. Якщо Вам цікаво, чи можна зробити зуби в розстрочку саме у нас, то ми готові прийняти Вас в будь-який день.

На жаль, в даний час далеко не всі люди мають досить високий рівень зарплати, щоб відразу розплатитися за дорогі речі або послуги. Що стосується необхідних послуг, таких, як медична допомога або щорічне лікування пенсіонерів, то такі послуги надаються платно, і не завжди дешево. До нас часто телефонують і запитують «Чи можна зробити зуби в розстрочку?», на що ми завжди відповідаємо ствердно.
Зараз в стоматологіях Києва поширена така послуга, як «стоматологія в кредит». Тут клієнти мають можливість отримати повне лікування за кредитні кошти. Звісно, такими послугами користуватися набагато зручніше, так як сам пацієнт, не втрачаючи часу, вчасно лікує свій зуб, а потім виплачує за нього. Шукаєте клініку, де можна зробити зуби в розстрочку?
Ви напевно здивуєтеся, якщо Ви дізнаєтеся, що наша клініка надає таку послугу і ще знаходиться у Вашому районі. Ви проживаєте недалеко від вулиці Бальзака? Якщо Ваш район проживання - Троєщина, тоді переходьте обслуговуватися до нас. З питанням «Чи можна зробити зуби в розстрочку?» до нас часто звертаються, і це означає, що не всі клініки надають такі послуги.
Вам було б дуже вигідно і зручно обслуговуватися у нас. Ми не накладаємо ніяких відсотків на кредитні послуги, так що пацієнт не буде засмучуватися, що йому потрібно ще переплачувати. У клініці «Віровіт» можна зробити зуби в розстрочку швидко і без затримок.