г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Стоматологія під ключ в розстрочку

Стоматологія під ключ в розстрочку Лікувати зуби не любить ніхто. Але, на щастя, в наш час нелюбов до стоматологічних кабінетів у більшості пацієнтів вже не пов'язана з панічним страхом. Раніше похід до стоматолога був чимось подібним до кошмарного сну наяву. Завдяки впровадженню в стоматологічну практику сучасних методик, медпрепаратів і технологій, лікування зубів зараз практично не доставляє больових відчуттів.

Одним з нових напрямків нині є стоматологія під ключ в розстрочку. Багато хто знає, що лікувати «зубні» хвороби найкраще комплексно. Всі наявні в ротовій порожнині проблеми найправильніше усувати всі разом. Інакше лікування буде менш ефективним. Стоматологія під ключ в розстрочку — відмінне рішення для тих, хто віддає перевагу саме комплексному підходу до вирішення проблем, але не має можливості оплатити все лікування відразу. Стоматологія під ключ в розстрочку стане паличкою-виручалочкою для багатьох пацієнтів.

Далеко не кожна клініка в столиці і, тим більше, в менших населених пунктах України, готова впроваджувати в свою практику послугу «стоматологія під ключ в розстрочку» або щось подібне. Проте, для нашої країни такого плану сервіс є дуже важливим. Адже лікування зубів у нас коштує дорого, а платіжна спроможність пацієнтів з кожним роком лише зменшується. Відстрочка і розбивка виплати на кілька частин допоможе багатьом українцям все-таки стежити за здоров'ям своїх зубів, незалежно від розміру їх заробітної плати.

Стоматологія під ключ в розстрочку — сервіс, яким можна скористатися в клініках «Віровіт».


Стоматологія під ключ в розстрочку
може стати хорошим поштовхом до розвитку стоматологічного сервісу в Україні. Наша країна і наші люди потребують подібних послуг. Завдяки їм, українців з красивими усмішками може стати набагато більше. Якщо Ви бажаєте скористатися такою послугою вже зараз, приходьте до нас.