г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Стоматологія в розстрочку

Стоматологія в розстрочку Лікування зубів — справа, яку не можна категорично відкладати в довгий ящик. Жарти зі здоров'ям ніколи ще не доводили до добра. Проблеми з зубами вирішувати слід відразу ж після їх появи. Інакше можна втратити гарну посмішку, можливість якісно пережовувати їжу і взагалі отримувати задоволення від їжі. Але, на жаль, якісні стоматологічні послуги рідко обходяться дешево. Не у кожної людини завжди під рукою є зайві гроші, щоб відразу звернутися за лікарською допомогою. В такому випадку виручити може лише стоматологія в розстрочку.

Зубний біль приносить масу найнеприємніших відчуттів людині. Терпіти його довго не зможе, напевно, ніхто. Тому із зубним болем пацієнти найчастіше доходять до кабінету дантиста досить швидко. Багатьох якраз виручає в таких випадках стоматологія в розстрочку. А ось інші проблеми, які не супроводжуються больовими відчуттями, здаються не такими серйозними. Поява невеликих дірочок в зубній емалі, кровоточивість ясен і таке інше мало кого змусять терміново бігти в клініку. Хоча наслідки відстрочки лікування можуть бути дуже і дуже плачевними. Стоматологія в розстрочку — сервіс, який був придуманий для пацієнтів з обмеженим бюджетом. Свідомі пацієнти, які розуміють важливість своєчасного усунення «зубних» проблем, напевно із задоволенням скористаються такою послугою. У наш час покупка техніки, авто, житлоплощі в кредит є буденною справою. Так чому ж стоматологія в розстрочку до сих пір не так популярна? Адже інвестиції в здоров'я набагато важливіші за купівлю пральної машини або тостера.

Наша клініка практикує стоматологію в розстрочку. У нас без проблем можна полікувати зуби з відстрочкою платежу. Деякі наші клієнти вже встигли скористатися цим без сумніву зручним сервісом.

Ми прагнемо допомагати всім своїм пацієнтам, незалежно від розміру їхнього заробітку. Стоматологія в розстрочку — сервіс, що дозволяє нам працювати за цим принципом.