г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Стоматологія на Борщагівці

Стоматологія на БорщагівціСтоматолог - одна з найбільш затребуваних спеціальностей сьогодні. Причина досить проста: стоматологічних послуг потребує переважна частина населення України. Стоматологія - це не тільки лікування карієсу або видалення зубів. Це вирівнювання, протезування зубів, відбілювання та чистка, імплантація та безліч інших послуг. Стоматологія на Борщагівці надає широкий спектр стоматологічних послуг за вигідними цінами. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому не завищуємо ціни вище середніх по Києву. Стоматологія на Борщагівці затребувана клієнтами не тільки цього району, але й сусідніх.

Сучасне обладнання клініки дозволяє фахівцям надавати стоматологічні послуги максимально якісно. Наші клієнти не турбуються про стерилізацію інструментів, бо довіряють нам. І стоматологія на Борщагівці повністю виправдовує довіру кожного клієнта. Ми дотримуємося усіх заходів гігієни. Тому можливість інфекції повністю виключена. А саме інфекцій боїться більшість потенційних клієнтів. Звертаючись до фахівців без ліцензії, ви ризикуєте зашкодити своєму здоров’ю. Наша клініка турбується про кожного пацієнта, тому дотримується найвищих заходів безпеки в питаннях стерилізації та санітарії. Затишна і гармонійна атмосфера клініки дозволить вам розслабитися та повністю зосередитися на думках про одужання, поки наші фахівці роблять свою справу.

Наша стоматологія на Борщагівці завоювала довіру багатьох родин, які звертаються до нас вже тривалий час. Подбайте і ви про здоров’я зубів вже сьогодні!