г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Статті

Де роблять зуби в кредит

Цікавитеся послугами протезування або імплантації, шукаєте де зуби роблять в кредит? Наша стоматологічна клініка йде назустріч своїм пацієнтам і послуги ми пропонуємо на відмінних умовах. Розцінки ми пропонуємо виправдані і Ви з ними можете ознайомитися на спеціальній сторінці.

Детальніше>>


Зробити зуби в кредит

Сьогодні багато хто у нас цікавиться можливістю зробити зуби в кредит і тому ми вирішили піти назустріч своїм клієнтам. Наша стоматологічна клініка надає послуги протезування та імплантації зубів на високому рівні. Працюють в команді стоматології фахівці з багаторічним досвідом

Детальніше>>


Лікування зубів в розстрочку

В нашу стоматологію часто звертаються з питання лікування зубів в розстрочку, у нас відкриті для інтересів клієнтів і пропонують відмінні умови. Ви можете до нас на консультацію і огляд записатися прямо зараз, вибравши зручну дату і час. Наш телефон вказаний на сайті, і ми завжди раді новим пацієнтам.

Детальніше>>


Стоматологія в кредит

Вам доводилося хоч раз в житті користуватися кредитом? Так, це дуже зручна послуга, особливо коли необхідно сплатити послуги стоматолога. Нерідко клієнти не можуть відразу виплатити за послуги лікаря, тому і існує таке поняття, як стоматологія в кредит.

Детальніше>>


Стоматологія кредит розстрочка

На жаль, в наші дні все більше і більше людей стали відвідувати стоматологічні лікарні. У деяких з них зуби не вимагають оперативного лікування, але основний відсоток пацієнтів мають серйозні проблеми і їм потрібно зробити як мінімум кілька процедур за один раз.

Детальніше>>


Вставити зуби в кредит

Якщо Ви хочете вставити зуби в кредит, то в Києві сьогодні є кілька клінік, які пропонують подібні послуги. Причому серед них є не тільки елітні клініки, де представлені тільки дорогі послуги та матеріали для їх проведення, а й доступні варіанти.

Детальніше>>


Лікування зубів в кредит

У Києві лікування зубів в кредит є досить новою послугою, але зважаючи на зростання цін на всі іноземні матеріали, використовувані для лікування, така послуга є досить популярною.

Детальніше>>


Протезування зубів металокераміка в кредит

Сьогодні ціни на практично будь-які медичні процедури є високою і часто недоступною для клієнтів. Але якщо Вам потрібна допомога стоматолога, тобто альтернативний варіант, який буде доступний навіть людям з обмеженим бюджетом.

Детальніше>>


Стоматологія в розстрочку

Лікування зубів — справа, яку не можна категорично відкладати в довгий ящик. Жарти зі здоров'ям ніколи ще не доводили до добра. Проблеми з зубами вирішувати слід відразу ж після їх появи. Інакше можна втратити гарну посмішку, можливість якісно пережовувати їжу і взагалі отримувати задоволення від їжі.

Детальніше>>


Стоматологія під ключ в розстрочку

Лікувати зуби не любить ніхто. Але, на щастя, в наш час нелюбов до стоматологічних кабінетів у більшості пацієнтів вже не пов'язана з панічним страхом. Раніше похід до стоматолога був чимось подібним до кошмарного сну наяву.

Детальніше>>


Стоматологічні послуги

Усі ми, звичайно, знаємо, як важливо стежити за станом зубів і ротової порожнини. Багато хто навіть знає, що профілактичний огляд у стоматолога необхідно проходити кожні 6 місяців.

Детальніше>>


Виправлення прикусу

Нажаль, не всі з нас можуть похвалитися ідеально рівними та красивими зубами. А якщо бути точними, то лише дехто. Адже, за статистикою, неправильний прикус спостерігається більш ніж у 90% людей. І кожному третьому з них потрібна медична допомога.

Детальніше>>


Імплантація зубів Київ

Імплантація зубів київ - це прогресивна, сучасна, зручна та надійна альтернатива знімного протезування, яка дозволяє відновлювати цілісність зубного ряду шляхом вживлення імплантату.

Детальніше>>


Реставрація зубів

Гарна посмішка - це ознака щасливої та успішної людини. Вона піднімає настрій та подовжує термін життя. Ми постійно чуємо: «Посміхайтеся більше!». Однак, що робити, коли і хотілося б посміхнутися, а не можеш? Тому, що соромишся своєї посмішки. А винні у цьому дрібні дефекти зубів, які псують нам життя.

Детальніше>>


Стоматологія ортопедична

Стоматологія ортопедична - це діагностика та лікування зубів шляхом протезування та відновлення. Лікування зубів має велике значення для усього організму, оскільки будь-які патології ротової порожнини можуть призвести до хвороб харчового тракту та інших органів.

Детальніше>>


Стоматологія на Троєщині

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося відвідувати стоматолога. Страх перед зубним болем і бормашиною змушує багатьох бігти до найближчого стоматолога чи скуповувати пачками знеболюючі пігулки в аптеках.

Детальніше>>


Стоматологія троещина

Більшість людей хоча б раз у житті зверталися до стоматолога. Проблеми з зубами - поширене явище в усьому світі. Тому при появі карієсу або болю в зубах потрібно звертатися до фахівців.

Детальніше>>


Стоматологія на Борщагівці

Стоматолог - одна з найбільш затребуваних спеціальностей сьогодні. Причина досить проста: стоматологічних послуг потребує переважна частина населення України. Стоматологія - це не тільки лікування карієсу або видалення зубів.

Детальніше>>


Протезування зубів

Так вже повелося, що в переважній більшості, ми самі є джерелом своїх негараздів. Не виняток і проблеми зі здоров’ям, у тому числі стоматологічного характеру.

Детальніше>>


Імплантація зубів

Існують різні причини, через які людина може втратити зуб. Однак якщо це сталося, необхідно усувати подібний недолік у максимально стислі терміни.

Детальніше>>


Стоматологічна клініка Київ

Міцні, здорові, безпроблемні зуби - це, звичайно ж, щастя. Шкода, що мають його далеко не усі, а можна навіть сказати, одиниці. У переважній більшості, ми рано чи пізно, стикаємося з проблемою, коли необхідна допомога стоматолога.

Детальніше>>


Стоматологія Шулявка (вул. Гарматна 36)

Здорові ясна та зуби є запорукою привабливої білосніжної посмішки. Сучасна стоматологія (Шулявка) допоможе кожній людині отримати можливість широко та щиро посміхатися, не соромлячись різних дефектів зубів.

Детальніше>>


Стоматологія на Відрадному (вул. Гарматна, 36)

У наш час у людей є досить великий вибір різних сучасних та високоефективних препаратів і засобів по догляду за ротовою порожниною. Проте незважаючи на великий асортимент таких засобів дуже рідко вдається підтримувати свої зуби та ясна в ідеальному стані протягом тривалого часу.

Детальніше>>


Стоматологія лівий берег (Троєщина, вул. Бальзака, 55-б)

Сучасна стоматологія (лівий берег) кардинально відрізняється від стоматології, яку люди у віці пам’ятають з дитинства. Раніше відвідування зубного лікаря більшість з нас дуже боялися. Адже певні процедури, пов’язані з лікуванням зубів були досить неприємними, болісними та тривалими.

Детальніше>>


Недорога стоматологія (Київ)

Людина, яке живе у сучасному світі, не відчуває панічного страху та неприємних емоцій при виникненні необхідності відвідати стоматологічний кабінет. Досить неприємні та болісні методи лікування зубів залишилися далеко у минулому.

Детальніше>>


Стоматологія (Київ, недорого)

Хоча стоматологія (Київ, недорого) дуже змінилася у кращий бік за останні роки, проте у деяких клініках, особливо в державних установах, рівень обслуговування та лікування зубів залишається на рівні двадцятирічної давності.

Детальніше>>


Протезування зубів, імплантація

З проблемою втрати зубів може стикнутися будь-яка людина, незалежно від її віку. Адже зуб може бути втрачений з різних причин. Це може бути несприятливий вплив деяких захворювань, удар, забій, тощо.

Детальніше>>