г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Стоматологія ортопедична

Стоматологія ортопедичнаСтоматологія ортопедична - це діагностика та лікування зубів шляхом протезування та відновлення. Лікування зубів має велике значення для усього організму, оскільки будь-які патології ротової порожнини можуть призвести до хвороб харчового тракту та інших органів. Також слід пам’ятати, що проблеми з травленням, погане харчування, нестача вітамінів та інші різноманітні захворювання можуть викликати не тільки карієс зубів, але й більш серйозні хвороби.

Стоматологія ортопедична була заснована на методиках медицини по вивченню та усуненню викривлень і хвороб хребта та усієї опорно-рухової системи людини. На сьогоднішній день вона значно розвинулася та стала важливим розділом стоматології. Давайте ж розглянемо основу цього методу - протезування. Відновлення зуба є прикладом протезування, коли дефект усувають штучним стоматологічним матеріалом і відтворюють початковий вигляд зуба. Для кожного пацієнта лікування підбирають індивідуально, оскільки воно залежить від багатьох чинників: будова зубного ряду, вид хвороби та багато іншого. Матеріал, який використовують при роботі, можна підібрати у тон до ваших зубів, цінова політика та якість здивує вас своєю різноманітністю. Зубні протези можна поділити на такі групи:

  • знімні протези
  • умовно знімні протези.
  • незнімні протези

Стоматологія ортопедична також займається корекцією зовнішнього вигляду зубів - це зміни кольору, форми та розміру зубів. Якщо ви хочете, щоб ваша усмішка сяяла, настійно рекомендуємо відвідувати лікаря раз на пів року!

Стоматологія ортопедична зробить вашу посмішку неперевершеною!