г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Протезування зубів

Погодьтеся, набагато легше долати життєві перешкоди, підніматися на вершини кар’єрних сходів, та й просто жити з гарною посмішкою на обличчі. І все ж для красивої посмішки недостатньо гарного настрою, необхідно ще усвідомлювати бездоганний стан зубів. Нажаль, статистика, свідчить про те, що більше половини населення України має ті чи інші проблеми у порожнині рота. Несвоєчасне звернення до стоматолога, страх і затягування термінів санації порожнини рота, нерідко призводять до того, що врятувати зуб не видається можливим. Крім того, причинами втрати практично здорових зубів можуть стати хвороби ясен, неправильне харчування, спадкова схильність.

У медичному центрі «ВІРОВІТ» кожному пацієнту буде запропонована індивідуальна програма ортопедичної стоматології, метою якої буде відновлення цілісності зубного ряду та естетики зубів.

Так що таке протезування зубів?

Ортопедична стоматологія займається діагностикою, лікуванням і профілактикою порушень архітектури та функції зубощелепного апарату. І першочергове завдання при протезуванні зубів - це відновлення повноцінної функції жування. Однак при цьому сучасні технології та матеріали дозволяють відновлювати зубний ряд, без відмін від зовнішнього вигляду здорових зубів і зробити вашу посмішку неперевершеною.

Протезування можна розділити на чотири види:

  1. незнімне
  2. знімне
  3. імплантація
  4. естетичне протезування

1. Незнімне протезування - це відновлення зубів або зубного ряду за допомогою коронок або мостоподібних протезів. На сьогоднішній день для цього використовуються в основному металокерамічні конструкції або конструкції з кераміки з каркасом на основі оксиду цирконію. Вибір матеріалу та методики протезування здійснюється індивідуально для кожного пацієнта.

2. Знімне протезування - це відновлення зубного ряду за допомогою знімних протезів. Для цього використовуються протези з твердої пластмаси (акрилові протези) або з м’якої (нейлонові протези), а також протези з металевим каркасом (бюгельні протези).

3. Стоматологічна імплантація дозволить здійснити протезування відсутніх зубів після впровадження у кісткову частину щелепи імплантів з інертного матеріалу.

4. Естетичне протезування - це керамічні накладки на зуби - вініри. Вініри дозволяють домогтися відмінного естетичного результату без депульпування зубів і застосовуються у фронтальній ділянці зубного ряду.