г. Киев, ул. Гарматная, 36
(044) 457-97-20
(050) 331-42-16
г. Киев, ул. Бальзака, 55-б
(044) 530-51-44


 

 

Зубний троєщина

Зубний троєщинаКоли у Вас трапилася якась біда з зубом, Ви починаєте шукати в інтернеті "Зубний троещина". В результаті можна знайти деяких стоматологів, до яких Ви ще не ходили і не знаєте, чи  якісні у них послуги.

Клініка "Віровіт" також розташовується на Троєщині, ми маємо зручне місцезнаходження та нас легко побачити з проїжджої частини. Зубний (Троєщина) лікар прийме Вас у будь-який зручний для Вас час, головне, щоб Ви вчасно записалися до нього на прийом.

Хтось вважає за краще лікувати зуби в центрі міста, адже це престижно і модно. Але якщо послуги столичного елітного стоматолога Вас не влаштовують, виберіть стоматологію ближче до Вашого дому. Зубний (Троєщина) лікар огляне Вас і приступить до лікування Ваших хворих зубів. Ви ніколи не будете стояти в довгих чергах під кабінетом, Вас будуть приймати тільки в призначений час.
Якщо Вам не знайома наша стоматологія, Ви можете ознайомитися з інформацією про нас на нашому офіційному сайті або ж прийти до нас на консультацію. Зубний (Троєщина) лікар проводить огляди та консультації безкоштовно. Якщо у Вас є якісь скарги чи Вас турбує зуб, не відкладайте лікування на пізніше.
Набагато комфортніше прийти в стоматологію, яка розташована близько до будинку, де Ви проживаєте. Вам не потрібно витрачати кошти і час на транспорт, усі послуги Вам нададуть у Вашому районі. Зубний (Троєщина) лікар заведе спеціальну картку, щоб відзначати всі етапи лікування Ваших зубів. Ми впевнені, що Вам буде до душі обслуговуватися саме у нас.

Клініка "Віровіт" запрошує Вас на безкоштовний огляд зубного (троещина) лікаря. Дізнайтеся все про стан здоров'я Ваших зубів і почніть їх лікування разом з нами!